Fotbal Fulnek - FC Baník Ostrava U21 0:4 (0:0)

Hráno 12. září 2009 v 16:30 hodin

Sestavy
Baníku U21: Pietrzkiewicz - Cverna, Brunclík, Frydrych, Križan - Kosňovský, Vašenda – Lukáš (60. Dressler), Wojnar, Lee Hyung-Sang (70. Krčmařík) – Boháč (46. Christu)
Fulnek: Pospěch - Sokol, Burián, Sáblík, Šmíd (69. Šrom Martin) - Seidler, Grussmann, Hanus, Wludyka (64. Lang), Vávra (76.Šrom Jakub) - Mooc

Zatímco výsledek áčka na Bazalech pouze potěšil, konečná podoba skóre utkání naší rezervy ve Fulneku doslova nadchla. Baník U21 totiž po nemastném poločasu během pouhých sedmnácti minut rozstříleli Fulnek na jeho hřišti čtyřmi brankami a konečně se odpoutali z poslední příčky tabulky MSFL.

Výhra 0:4 je skvělá, ale určitě se nerodila lehce. Podle informací z Fulneka měl Baník v první půli obrovské štěstí, když nás už ve druhé minutě zachránil před brankou polský brankář Pietrzkiewicz a totéž ještě v první půli zopakoval. Obrat nastal až poté, co trenéři v poločase stáhli velice špatného Boháče a čerstvý Christu náš útok rozhýbal.

Christu se minule ve Vřesině nevlezl ani na lavičku a sobotní výkon je pro nj jistě satisfakcí - dal krásnou první branku a proměnil i penaltu poté, co byl faulován Wojnar. Wojnar zase pro změnu trefil gólovou střelou nádherně šibenici a gólového zápisu se dočkal i Lee, který uzavřel brankový účet. To vše se odehrálo mezi padesátou a sedmašedesátou minutou!!! Několik hostujících Baníkovců v dresu domácích (např. Grussmann či Wludyka) prožilo určitě rozpačitý podvečer...

| Autor: kulajar | Vydáno dne 12. 09. 2009 | 1410 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek