Rozhovory po Teplicích

Uvnitř článku najdete bezprostřední dojmy po zápase našeho kapitána Lukeše a útočníka Strnada.

Jak to tam bylo při tom druhém gólu, který jsi uhádal u pomezního rozhodčího?
M. Lukeš: Já nevím, ten pomezní vypadal docela nerozhodně, on si asi ani nebyl moc jistý, ale ono to vypadalo jako jasný gól a byl to gól, to bylo hodně za čárou, tak jsem to tam asi trošku popohnal, byl trošku nerozhodný, tak zaplať pán bůh, že se k tomu vrátil a že to uznal, protože to gól byl.

Tys mu řekl, že jsi to viděl, že to byl gól a co on na to?
M. Lukeš: Nevěděl, nebyl si jistý, protože to byla rychlá střela, velká rána, těžko se to posuzuje a zaplať pán bůh, že to posoudil správně.

Co si řekli s hlavním rozhodčím, když tam přiběhl?
M. Lukeš: Že ho uznává. Tepličtí hráči se asi rozčilovali hlavně proto, že to neuznal hned.

Věřil jsi ještě v to, když jsi šel protestovat, že to ještě zvrátíš to rozhodnutí, když ta hra pokračovala?
M. Lukeš: Už jsem měl docela strach, že neběží k půlce, tak jsem si říkal Tý jo, co mu je?, ale nakonec to dobře dopadlo.

Je remíza zklamáním, po tolika šancích co jste měli?
M. Lukeš: Já jsem hodně spokojený s tím, co jsme předvedli za fotbal, protože si myslím, že to byl náš nejlepší výkon v sezóně. Škoda ztráty těch bodů a za stavu 2:1, kdyby jsme dali místo břevna gól na 3:1... ale tak to je fotbal. Trošku nám chybělo štěstí, oni kopli tečovanou střelu rovnou do šibenice. Já si myslím, že se určitě nemáme za co stydět a jsem rád za náš výkon. Ztráta bodů mrzí a zkusíme to dohnat v příštím kole.

Ta šance jak jsi nahrával Strnadovi, to bylo moc prudké nebo jak to tam bylo?
M. Lukeš: Prudké to bylo, ale to muselo být prudké, aby to prošlo a tam stačilo nastavit nohu, já myslím, že to byla pro něho smůla, že mu to skočilo na kotník.

Můžeš říct něco k tomu bláznivému úvodu utkání? Druhá minuta, dva góly, oni měli ještě předtím šanci.
M. Lukeš: Byl jsem z toho trošku vykulený, ještě se nezačlo pořádně hrát, než jsem se pořádně rozběhl, tak byla jedna šance, pak gól, hned druhý gól, bylo to trošku divoké.

Bylo to tím, že obě dvě obrany byly nekoncentrované nebo oba dva manšafty do toho takhle vlétli?
M. Lukeš: Já si myslím, že oba dva manšafty do toho vlétli. My jsme chtěli hodně, Teplice tím, že měly rozehrávku, tak do toho vletěly taky a tak to dopadlo.

Myslíš, že Tonda Buček měl na těch gólech nějaký podíl, že se to dalo chytit?
M. Lukeš: Já nevím, ten první gól, trošku to plachtilo, byla to prudká rána, možná mu trošinku sluníčko svítilo do očí, já nevím.

Ale vás ten gól nepoložil, do poločasu jste měli další 4 šance, to je taky pozitivum.
M. Lukeš: My jsme do toho šli, hodně jsme šlapali a docela nám to i šlo dopředu, Teplice chtěli hrát fotbal, nezalezly před šestnáctku a byl z toho, podle mě, hezký zápas.

Dneska první start v základní sestavě, hned v první minutě gól.
M. Strnad: Tak start to byl první od začátku a hned v první minutě gól, takže určitě dobrý vstup do zápasu.

Byl jste před tím zápasem nervózní?
M. Strnad: Nebyl jsem nervózní. Docela hodně jsem se na to těšil.

Ten gól jste asi netrefil tak úplně jak byste chtěl.
M. Strnad: Ramenem a hlavičkou.

Co byste řekl k tomu bláznivému úvodu?
M. Strnad: Úvod to byl opravdu bláznivý,
určitě nechceme takhle inkasovat. Je to škoda. Oni mají 3 střely na bránu za zápas a my dostaneme 2 góly, škoda.

Za stavu 2:1 jste tam měl velkou šanci z malého vápna.
M. Strnad: Tak to byla gólová šance, ale já jsem nestačil ani nastavit nohu, Luki to na mě nastřelil, ale to má být gól.

Ještě v prvním poločase jste měl jednu šanci, kdy to Vidlička vykopával z brankové čáry.
M. Strnad: To jsem samozřejmě chtěl prostřelit brankáře, ale že tam byl Vidlička, to už je zase jejich štěstí.

Dřív jste střlet nemohl, pak vás ti obránci trošku vytlačili.
M. Strnad: Ne, já jsem si to připravil až na podruhé, takže dřív jsem střílet nemohl.

Jak moc vás těší ten gól? Hodně se o tom i psalo.
M. Strnad: Určitě mě to těší, protože už si tu ze mě dělalo srandu a dost lidí na něj čekalo, takže jsem za něj strašně rád.

V tom dnešním zápase remíza, je to málo nebo hodně? Těší ten dobrý výkon, který jste podali?
M. Strnad: Dobrý výkon jsme podali, ale je to pro nás ztráta. Dvakrát nám vykopli z brány a oni třikrát vystřelili a dali dva góly, takže je to pro nás asi ztráta.

Myslíš, že se to lámalo to utkání za stavu 2:1, kdy jste mohli přidat ten třetí gól?
M. Strnad: Určitě, tak kdybych dal na 3:1, tak už by to asi bylo do vítězství.

| Autor: Lovana | Vydáno dne 27. 09. 2009 | 744 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek