15. FC Sochaux-Montbelliard, 8-2-9, 17:23, 26 b. (FCSM má o zápas míň)

FC Sochaux – LOSC Lille 2:1 (2:0), 10321 diváků.
Svěrkoš hrál do 74. minuty. Minutu po jeho vystřídání hosté snížili na 2:1.

FC Saint-Louise – FC Sochaux 0:1 (0:1), 3000 diváků.

Anglie, Premier League, 23. kolo (týmy mají odehráno od 19 do 22 zápasů):
16. West Ham United, 4-7-10, 28:37, 19 b.

Portsmouth – WHU se hraje až v úterý. O víkendu se hrál FA Cup, ze kterého je již West Ham vyřazen.

Rakousko
Domácí příprava:
KSV Superfund Kapfenberg – DSV Leoben 1:1
Na webu KSV je uvedeno, že v tomto zápase hráli všichni hráči, kteří nebyli nasazeni do předchozího utkání proti Mariboru. Nicméně Marek Heinz nehrál ani v jednom z těchto zápasů. Důvod neznám a nechci spekulovat.

Příprava v Beleku – Antalyi (Turecko):
KSV Superfund 1b – FC Timishoara 1:6 (1:2)
Marek Heinz nehrál, Kapfenberg odehrál zápas se sestavou mladíků.

KSV Superfund Kapfenberg – Inter Baku bylo zrušeno kvůli počasí.

Skotsko
Scottish Cup:
Livingston – Dundee 0:1 (0:1) 1156 diváků.
Klimpl nastoupil v 83. minutě.
Již dvakrát odložený pohárový zápas v třetidivizním Livingstonu se měl hrát v úterý. Při odpolední kontrole trávníku byl opět odložen, ale pouze o 24 hodin. Ve středu se tedy konečně na čtvrtý pokus odehrál.

Scottish First Division, 22. kolo (týmy odehrály různý počet zápasů – 17 až 21):
1. Dundee FC, 12-7-2, 32:18, 43 b.

Queen of the South Dumfries – Dundee FC 1:1 (1:0), 3415 diváků – z toho asi 500 z Dundee.
Na hřišti třetího týmu tabulky Maroš nehrál.

Itálie, Série A, 21. kolo (některé zápasy byly odloženy):
1. Inter, 20 – 14-4-2, 43:19, 46 b.
2. Milan, 19 – 12-4-3, 35:19, 40 b.

Inter Milano – AC Milan 2:0 (1:0)
Jankulovski nastoupil v 77. minutě za stavu 2:0.
Derby mezi prvním a druhým týmem Serie A. Derby, při kterém oba týmy hrají na domácím stadionu. Při pohledu na počet odehraných zápasů a počet bodů je jasné, jak důležitý to byl zápas. Zvláště, když na podzim AC prohrál 0:4.
Přestože Inter hrál od 26. minuty v deseti a od 90. minuty dokonce v devíti, AC gól nedal...

Ještě poznámka ke jménům týmů – AC používá již od svého založení anglický název svého města, tedy Milan, nikoli italský název Milano.

Rumunsko, příprava v Antalyi:
FC Timisoara – KSV Kapfenberg 6:1 (2:1)
Magera hrál v druhém poločase.

Na některých fotkách ze soustředění lze Lukáše Mageru najít.

Turecko, SüperLig, 18. kolo:
2. Galatasary, 11-3-3, 36:21, 36 b.
12. Kasimpasa. 5-5-7, 26:28, 20 b.

Galatasaray – Gaziantepspor 1:0 (0:0)
Milan Baroš samozřejmě ještě nehrál. Hosté hráli od 33. minuty v deseti.

Kasimpasaspor – Bursaspor odloženo.

Na fotkách je stadion v Kasimpase. V Příbrami nebo Jablonci také chybí tribuna za brankou, ve Zlíně tribuna kolem půlky delší strany. Ale Turci to dokázali „spojit“; a vytvořit docela raritní stadion…

Ukrajina, příprava:
Dněpr hrál čtyři přípravné zápasy, dva prohrál 1:2, dva remizoval. Honza Laštůvka v nich nenastoupil.

Nizozemí, Eredivisie, 18. a 19. kolo:
14. Heerenveen, 5-2-10, 17:30, 17 b.

FC Groningen – Heerenveen 2:0 (1:0), 21000 diváků.
Papadopulos hrál 1. poločas.

Heerenveen – Willem II 4:2 (0:0), 25500 diváků.
Michal Papadopulos hrál do 35. minuty. Herrenveen otočil stav 1:2 až v posledních 13 minutách.

Belgie, 2. liga, 22. kolo (hodně zápasů je odloženo):
2. Eupen, 9-7-2, 29:16, 34 b.

KSV Eupen – Ronse 3:3 (3:1)
Hosté vyrovnali góly v 86. a 89. minutě.

Slovinsko, 1. SNL
4. Rudar Velenje, 10-2-10, 29:32, 32 b.
V klubu je zimní přestávka. 1. SNL by měla začít 6. března utkáním proti prvnímu Koperu.

Slovensko
Příprava
Dukla BB – Liptovský Mikuláš 1:2 (0:1)
Dukla BB – MF Bánska Bystricka 2:1 (1:0)
Dukla BB – Duslo Šaľa 3:0 (2:0)

Tipsport liga - čtvrtfinále (hráno v Brně):
FK Senica – Olomouc 1:2 (1:0)
Vrťo nehrál.

Senica – Vrbové 5:1 (2:1)
Tomáš Vrťo nehrál.
Místo původně naplánovaného utkání ve Vídni s Rapidem hrála Senica proti druholigové Vrbici.
Tomáš bude mít těžší pozici, Senica zkouší v útoku mimo jiné i Davidsona, který hrál v nižších francouzských soutěžích, Tomase Radzinevičiuse a Onoma Sodje z anglického druholigového Burnsley. Naopak du Chattelier z akademie Portsmouthu v klubu přes absolvované testy nezůstane.

Česko, příprava
Sigma Olomouc – Karviná 3:0 (0:0)
Slončík hrál v 1. poločase, stejně jako Mišinský. Hoffman nastoupil do poločasu druhého a Ficek hrál celý zápas.

Karviná – Opava 0:2 (0:1)
Slončík, Ficek i Mišinský hráli první poločas, Hoffmann celý zápas.

Karviná – GKS Pawlovice 1:1 (0:0)
Z námi sledovaných hráčů odehrál proti polskému třetiligistovi Ficek 1. poločas.

Slovácko – Zlín 0:2 (0:1)