Kdy, když ne dnes?! U21 prohrála v Uničově 3:0

Naše U21 hrála dnes fatální (hlavně po včerejších "překvapivých" výsledcích v 2. lize) zápas v Uničově

Soupiska:
Pietrzkiewicz, Zawada, Frydrych, Coufal, Križan, Pelán, Bartl, Vašenda, Kraut, Greguš, Lukáš
náhradníci: Cverna, Ferenčík, Kosňovský, Musiol, Krčmařík, Andrejko
Rozhodčí: Plesar - Straka, Filgas
345 diváků
Níže v textu si můžete přečíst SMSky (díky ammymu) o průběhu zápasu.

Začali jsme aktivněji. Hned ve 2. minutě dostal kolmou přihrávku Kraut, bohužel se mu míč zamotal pod nohami. Poté jsme vrátili odražený míč za obranu a Lukáš se ocitl sám před brankářem, bohužel trefil jen jeho.
V 6. min došlo k rychlému přenesení hry přes celé hřiště a po centru zleva si domácí dali málem vlastní gól. Nakonec se kopal roh, ale bez nějakého efektu. Nad celým areálem se nese vůně makrel :-D.
Naši zahrávali trestný kop od rohového praporku na přední tyč, hlavičku domácí odvrátili na Krauta, který střelou z cca 16m mířil těsně vedle.
27. min Greguš - žlutá karta
Ve 28. min domácí zahrozili po zbytečném rohu, centr na přední tyč hlavou posunuli na tyč zadní a domácí hráč ve skluzu netrefil míč. Hra je v těchto chvílích vyrovnaná.
35. min :-(:-(:-( Dostali jsme gól! Po centru do prostoru, který si měl pohlídat Zawada, domácí mezi stopery hlavou prodloužili na malé vápno a na další střelu hlavou neměl náš brankář šanci dosáhnout. Střelec gólu: Vladimír Hrubý.
38. min, tresrný kop našich zprava, náš hráč hlavou zády k brance těsně přestřelil.
43. min, brejk tří našich na dva domácí, místo kombinace ztráta míče.
Do konce poločasu měli domácí ještě dvě šance, obě střely šly mimo branku.
Konec poločasu, stav 1:0.

Poločasové výsledky pro nás zajímavých zápasů:
Jihlava B - Bystrc 1:1
Líšeň - Kroměříž 1:1
Líšeň hned na začátku druhého poločasu vstřelila gól a vede 2:1.

Začal druhý poločas. Dressler nahradil Pelána a hrajeme hodně mizerně. Po své chybě Frydrych stáhnul domácího hráče Řeháka, ten se rozčiloval (oprávněně, faul to byl) a dostal žlutou kartu. Trenér Páník ztrácí nervy a křičí na celý stadion.
Domácí právě vstřelili druhý gól :-(:-(:-(, jeho autorem je Žmolík. Po akci z pravé strany střela hned z první po zemi (zpoza velkého vápna), náš brankář neměl šanci. Naše naděje se tak i vzhledem k ostatním výsledkům dostávají do beznadějné situace.
Tak to je na ručník.... Akce z levé strany a další přesná střela zpoza vápna k druhé tyči, stav 3:0 pro domácí. Autorem gólu je Řehák.
A Jihlava zvyšuje na 2:1.
Další dvě velké a skoro stejné šance domácích, jednu hlavičku v 68. min pod břevno Pietrzkiewicz vyrazil a druhou v 72. min, která šla k tyči naštěstí taktéž. Dle slov ammyho už nehrajeme ani to howno.... (Przepraszam za bardzo brudne słowo, ale w takich sytuacjach spadamy do Diwize)
78. min, po chybě Coufala šli domácí 3 na 1, ale naštěstí zkazili přihrávku. Naši už nehrají fotbal, jen podrážděně faulují, Greguš hraje jen rukama.
Jihlava zvýšila na 3:1, kdo asi doprovodí Bystrc? Ale nechme zatím kalhoty nahoře, brod je ještě daleko.
V 86. minutě už znervózněl i náš brankář, několikrát mu míč vypadl z ruky, ale nic z toho naštěstí nebylo
V 88. minutě šli zase domácí dva na jednoho, ale opět si nenahráli. Naši v druhém poločase ještě nevystřelili na bránu.
Na konci utkání ještě náš brankář vytáhl jedovatou střelu zpod břevna, po rohu se už noc nestalo - KONEC UTKÁNÍ 3:0!

Přímí účastníci určitě přinesou a napíší tady další a podrobnější informace o tomto důležitém utkání, které naše záloha přes slibný začátek nezvládla. Je otázkou, jestli na to nemá ještě dostatečnou vyspělost (tak jako naše "A" mužstvo nezvládlo závěr ligy, ale tam je to pochopitelné a omluvitelné a jsme vděčni za třetí místo), nebo jestli se skutečně projevily necitlivé zásahy do chodu mužstva v průběhu sezóny. Ale to neřešme, stejně to nevyřešíme, tento náročný úkol má před sebou vedení.
My jen teď držme palce, ať nějakým zázrakem udržíme MSFL. Asi ještě během dneška zkusím propočítat nějaké varianty a hodit je tady na web, ale myslím si, že o všem podstatném hovoří tabulka, teda spíše její závěr: