První krok na jedničku s hvězdičkou

A klidně by těch hvězdiček mohlo být více - třeba šest :-)

Baník velmi dobře zvládl včerejší zápas v dalekém Tbilisi. Nepříznivé předpovědi se nenaplnily, nakonec se zápas nehrál za úmorného vedra (i když to si chlapi užili ve středu i čtvrtek dopoledne) - hřiště bylo od začátku zkrápěno mírným deštíkem a ten nám (zpravidla) svědčí.

Zápas vůbec nebyl tak jednoduchý, jak napovídá konečné skóre - domácí se hlavně v první půli statečně drželi a několik jejich projektilů letělo jen těsně kolem Daňkových tyčí. Skóre otevčel perfektní hlavičkou Nando a soupeř se složil až po penaltě ve druhé půli, kterou opět Nando s přehledem proměnil. Druhou penaltou (upravil na 4:0) zkompletoval hattrick, další branky přidali Pilík, Neuwirth a Hušbauer. Minimálně u dvou branek mi gólman připadal, že si hraje na pumpu na zahradě :-)

Suma sumárum - první krok jsme zvládli skvěle, navíc díky vývoji skóre mohli v závěru také lehce pošetřit síly - už v neděli odpoledne čeká tým nelehký vstup do sezóny. Kolem půl druhé ráno vystoupili v Praze, takže moc času na regeneraci a přípravu není - ale stará pravda říká, že po vyhraném zápase se regeneruje lépe. Navíc na začátku sezóny by měli být chlapi plni sil - takže v neděli HRRRR NA NĚ!!!

PS - nějaké foto ze zápasu bude později. Je to teď všechno nějak hektické... Zatím si můžete prohlédnout video s našimi góly.

| Autor: ammy | Vydáno dne 16. 07. 2010 | 1134 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek