Výhra baníkovské rezervy

FC Baník Ostrava U21 – FC TESCOMA Zlín B 1:0 (1:0)

Hráno 25. července 2010 v 10:15 hodin v Bohumíně

S vítězem Divize D a novým účastníkem MSFL juniorkou Zlína se utkal Baník U21 ve svém dalším přípraveném utkání. Původně se mělo hrát ve Vřesině, leč matka příroda tomu chtěla jinak a tak se zápas na rychlo přesunul do Bohumína.

Zhruba třičet diváků vidělo v aréalu, kde jinak hrají dorosty Baníku, poměrně vyrovnané utkání, ve kterém měli více hry mladí baníkovci. Jedinou branku střetnutí vsítil nádherně hlavou po patnácti minutách hry Milan Lukáš, který tak využil zaváhání zlínské obrany a následný rychlý protiútok po levé straně. Útočná aktivita mladíků ve žlutých zlínských dresech nebyla idéální, gólmana Pietrzkiewicze téměř nezaměstnali, a vylepšila se až ve druhé půli, po velmi důrazné domluvě od hostujícího kouče. Dawid Pietrzkiewicz ovšem míč za svá záda nepustil, naopak Baník mohl zvýšit vedení na 2:0, bombu (zřejmě) Dostála ale zastavil na brankové čáře obránce Hájek.