Brumov - U21 1:1

Dnes zahájila svou sezónu v Divizi i naše U21, zahájila ji rémízou 1:1 v Brumově. Níže v článku se dočtete základní údaje díky Patriotovým SMSkám, podrobnější informace přinese Patriot v článku po návratu.

Sestava: Pietrzkiewicz - Velner, Kaizar, Šimáček, Cverna, Vašenda, Dostál (68. Juřena), Vaněk, Varkoček (46. Repa), Musiol (79. Dressler), Vrťo.

5.min 1:0 - krásná střela
31.min 1:1 - Varkoček po dorážce

V prvních 15 minutách nás soupeř zatlačil a zcela přehrával. Jen díky brankáři jsme prohrávali jen o jeden gól. Pak jsme se trochu vzpamatovali a od 30. minuty jsme hru i skóre vyrovnali, nicméně domácí jsou na tom po taktické stránce mnohem lepší, ví kdy zastavit akci faulem, kdy podržet míč, kdy zaútočit. Zejména dva mladí útočníci (ročník 92) s jedním slovenským hráčem na hrotu naši obranu dost cvičí. Z našich hráčů kromě Pietrzkiewcze zaslouží pochvalu i Vrťo.
V druhém poločase jsme si vybrali svou porci štěstí, domácí měli 5 vyložených šancí, tři z nich zlikvidoval náš brankář, další dvě domácí nedotáhli do konce. Posledních dvacet minut bylo na hřišti oboustranně hodně agresivních a nevozita se přesunula i na tribunu. V 89. min po volném kopu jsme meli největší šanci utkání, Šimáček hrudí usměrňoval balón do sítě, obránce ho však na čáře zastavil. V 90. min pak dostal domácí hráč po druhé žluté červenou.

| Autor: Emil | Vydáno dne 08. 08. 2010 | 756 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek