Dorosty pokračovaly úspěšně

Vítězně pokračovaly v celostátních dorosteneckých ligách baníkovské celky U19 a U17. Poté, co o víkendu v zápesech proti Mostu U19 vyhrála a U17 prohrála, dosáhly oba týmy ve středu v zápasech proti Plzni vítězství. Zejména zápas U19 byl hodně divoký...

Baník U19 - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Hosté, kteří v prvním zápase remizovali se Slavií 2:2, začali velice svižně a prvních patnáct minut patřilo jim. Baník však podržel brankář Pavlenka a při další šanci měl pro změnu velké štěstí. Plzeň však svůj nápor zastavila sama v 19. minutě vyloučením Vachovce po faulu na Urbana v nadějné šanci. Dalším zlomem v utkání ale bylo vyloučení našeho levého beka Zábranského v 54. minutě po dvou žlutých kartách a Plzeň se zase začala nadechovat. A opět se zařízla sama - v 69. uviděl třetí červenou kartu utkání Libotovský... Baník pak už hozenou rukavici konečně zvedl a střelou k tyči z hranice šestnáctky vsítil Vengřinkem vítězný gól. Výhru nám ale musel zachránit dvě minuty před koncem znovu Pavlenka, který zmařil tutovku Štípkovi. Baník je v tabulce druhý a spolu s Teplicemi jsou jedinými celky bez bodové ztráty.

Baník U17 - Viktoria Plzeň 4:0 (0:0)
Tady moc informací není, ale z výsledku je vidět, že ve druhém poločase to byla z naší strany celkem smršť... Po dvou brankách vstřelili útočníci Stratil a Chovanec, ale vzhledem k předchozí porážce v Mostu je Baník zatím na 8.-9. místě. Sobotní utkání ve Vítkovicích proti Spartě bude hodně důležité.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 20. 08. 2010 | 559 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek