Naše juniorka hrála další zápas v sobotu 4.9. od 16.30 v Lískovci.

Andrejko, Šmejkal, Frydrych, Šimáček, Cverňa (K), Greguš, Dostál, Vaněk, Musiol, Hušbauer, Koukal.

Utkání začalo. Tipovačka byla uzavřena.

Hned z rozehrávky jsme měli roh. Frydrych z vápna mířil nad.
Domácí se k naší brance dostali poprvé ve 4. minutě. Po rohu střílel Holý nad.
6. minuta - akce našich 3 na 3, Hušbauer zbytečně střílel z dálky vedle.
7. minuta - špatný odkop domácích, třikrát jsme si přihráli po zemi. Musiol se tak dostal sám před branku a střelou pod víko nedal golmanovi šanci.
Vedeme 1:0
10. minuta Koukal z vápna těsně vedle.
2x jsme vystihli rozehrávku soupeře, ale nic z toho nevytěžili.
14. minuta - domácí jsou podruhé v našem vápně, ubránili jsme se.
15. minuta - střelu Greguše z 30 metrů vyráží brankář s obtížemi na roh. Po něm Frydrych hlavou těsně vedle.
17. minuta - standardka z půlky, Koukal zakroutil balon na branku, brankář nadvakrát chytá.
20. minuta - domácí útočí na hranici ofsajdu, ale ubránili jsme se. Následný centr domácí pokazili.
22. minuta - žlutá karta: Vodička fauloval Vaňka. Trestňák Koukala jde vedle.
24. minuta - střela Dostála spoza vápna zaplavala, gólman vyráží, ale podklouzl a Hušbauer dává přes něj hlavou gól. Vedeme 2:0
25. minuta - překombinovali jsme akci, Koukalovu střelu domácí zblokovali.
28. minuta - domácí Kubáň červená karta (asi faul bez míče nebo dva fauly po sobě nebo oplácení - nebylo dobře vidět).
29. minuta - naše krásné křižné přenesení hry zablokoval domácí obránce.
30. minuta - centr domácích, Myšinský trefuje patičkou Frydrycha.
33. minuta - Andrejko si poprvé sáhl na balón. Z protiútoku dva naše závary, nic z toho.
34. minuta - z rohu vápna střílí Musiol, gólman chytá.
36. minuta - domácí Maléř hlavou nad.
37. minuta - centr domácích, Frydrych málem hlavou přehodil Andrejka. Následný brejk našich odvrací domácí na roh.
38. minuta - Frydrych hlavou trefuje břevno.
39. minuta - další dvě žluté pro domácí (Šrámek, Myšinský). Našim podobný faul rozhodčí nepískl a tak domácí kapitán hodně protestoval. Od červené karty jsou domácí podráždění a už to není fotbal...
42. minuta - 2 naši na jednoho, Dostál z rohu vápna střílí vedle.
43. minuta - Vaněk střílí vedle.
44. minuta - centr zprava na Koukala domácí odvracejí.

Poločas vyhráváme 2:0

2. poločas

Domácí střídají, Chlebek nahrazuje Šrámka.
49. minuta Šmejkal zpoza vápna vysoko nad.
50. minuta - Koukal přes půl hřiště vysunul Musiola, ten na vápně zasekl, bek kolem propadl, ale gólman střelu kryl.
52. minuta - náš špatný centr, domácí bek ale chyboval a posunul na Koukala. Ten zprava minul branku.
53. minuta - Dostál nahrává zprava, Koukal pouští za sebe, Hušbauerovu střelu k tyči gólman chytá.
54. minuta - Koukal z osmi metrů z otočky pálí, ale brankář reflexivně kryje.
55. minuta - domácí ač v deseti nebetonují, hrají aktivně. Teď je ale zastavuje ofsajd.
58. minuta - domácí 3 na 5, kolmice ale šla do ofsajdu.
59. minuta - podobná situace, naše kolmice rovněž do ofsajdu.
59. minuta - Dostála střídá Lukáš.
60. minuta - Koukal střílený centr na zadní tyč, nikdo nezkusil skluz.
61. minuta - náš další rychlý brejk domácí zastavili.
62. minuta - domácí z protiútoku tečovanou střelou z vápna protáhli Andrejka.
62. minuta - další náš ofsajd.
63. minuta - standardka domácích z 23 metrů, Černák našel připraveného Andrejka.
66. minuta - Koukal skluzen před bránou prostřelil gólmana, ale bek ještě vykopl.
68. minuta - Holý cvičil se Šimáčkem, ale nakonec jsme se ubránili.
70. minuta - roh nakrátko, centr Koukala z malého vápna domácí odhlavičkovali.
72. minuta - střídání: domácí Vodička - Papřok, u nás Vaněk - Repa.
76. minuta - domácí po krásné kombinací zleva centrují, Andrejko vyboxoval balon z vápna.
77. minuta - domácí tlačí, chtějí dát kontaktní gól. Chlebek střílí z 23 metrů nad.
79. minuta - Holý motá našim bekům hlavu, skluzama hasíme problémy.
79. minuta - domácí střídání: Kořínek - Broulík.
82. minuta - Koukal zpoza vápna hodně mimo.
82. minuty - krásný balón mezi naše stopery, Frydrych akrobaticky odkopl. Z protiútoku brejk 3 na 1, ale přihrávku jsme poslali do ofsajdu.
84. minuta - další náš nákop zastavuje ofsajd.
85. minuta - Koukal tahal balón zprava, několikrát měl možnost přihrát Musiolovi, až ho zastavil Holý.
86. minuta - gól Repa - vedeme 0:3.
87. minuta - po sérii skluzů míč doleva na Koukala, ten balón potáhl, odcentroval. Domácí míč srazili a Holý ho vyvezl.
88. minuta - propagační střela domácích z dálky. Andrejko chytá.
89. minuta - střídání Musiol - Juřena. Ten vyběhl na hřiště a sudí bez nastavení ukončil zápas.

Vyhráli jsme 0:3

| Autor: Vita | Vydáno dne 04. 09. 2010 | 1129 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek