Juniorka uspěla na HFK Olomouc

Poté, co A tým Baníku porazil na konci ledna HFK 4:1 poměřila síly se stejným soupeřem naše rezerva. Utkání v Olomouci skončilo remízou 3:3, když naše branky dávali ve 29. minutě Juřena lobem přes vyběhnutého brankáře, v 33. minutě po chybě obrany Lukáš a v 54. minutě Dressler, který nás poslal poprvé do vedení prudkou střelou ze standardky. Cennou výhru jsme bohužel neudrželi a přišli o ni ve třetí minutě nastavené dokonce vlastní brankou... Samozřejmě jde ale o cenný výsledek, domácí hráli kompletní a dočkali jsme se dokonce pochvaly z úst jejich trenéra Uličného.

Soupiska Baníku: Pavlenka - Brunclík, Tomašák, Velner, Tchuř, Repa, Ferenčík, Lukáš, Stránský, Juřena, Dostál (lavička: Šimáček, Váňa, Dressler, Dapkus, Kaizar)

| Autor: kulajar | Vydáno dne 17. 02. 2011 | 769 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek