U21 šokovala ve Frýdku-Místku

V předposledním utkání opravdu dlouhé přípravy šokovala naše rezerva favorizovaný Frýdek-Místek, když vyhrála na jeho hřišti vysoko 1:4 (1:0). Baník sice prohrál první poločas, ale měl v něm minimálně dvě obrovské příležitosti Lukášem (břevno) a Boháčem. Nedáš dostaneš - a Baník skutečně dostal gól ve 25. minutě po rohovém kopu.

Druhý poločas byl pak naším parádním vystoupením vyšperkovaným góly Boháče (48.), Lukáše (51.), Dostála (83.) a Juřeny (90. minuta).
Sestava Baníku U21: Pietrzkiewicz - Velner, Kajzar, Tchuř (46: Šimáček), Dressler - Dostál, Váňa (46. Stránský, 62. Řepa), Vaněk (77. Kosňovský) - Lukáš, Musiol (70. Juřena), Boháč (81. Dapkus)
Sestava FM: Prepsl (46. Lužný) - Švrček, Staněk, Hrdlička, Dvořák (46. Cesnek) - Biolek, Literák (61. Dvořák), Grussmann, Kerbr - Chýlek, Prokeš

| Autor: kulajar | Vydáno dne 13. 03. 2011 | 771 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek