Pohárový zápas Slávia vs. Baňky

Jak dopadlo včerejší utkání Baněk v Poháru se Slavií už víte. Termín středa odpoledne v tom divnoměstě bohužel neumožnil naši návštěvu osobně a tak vám přiníšíme kratičký report ze zápasu pohledem z lavičky...

Pohárový zápas proti Slávii naše Baňky odehrály ve středu 20. 4. 11 V Praze. I přes nemalou motivaci trenérem, se nám nepodařilo silné soupeřky přehrát. Přesto bych tento zápas hodnotila kladně, protože holky bojovaly až do poslední minuty. Začátek byl sice chaotický, nestačily jsme se ani rozehrát a už jsme lovily první míč ze sítě. Mimochodem autorkou gólu byla Petra Divišová, která je technicky zdatná a její zrychlení je z nuly na sto, jak říká K. Kaňová. I přesto naše Baňky měly pár pěkných útočných šancí. Zaujal mě krásný centr v podání Nikoly Minolové, který se stočil na pravý okraj břevna. Chyběl kousek a mohly jsme se radovat z gólu. Do šance se také dostala Iris Sedlačíková, bohužel taky trefila břevno.

Po prvním poločase došlo ke střídání a do hry se dostaly všechny hráčky. Vzhledem k tomu, že na hřišti nebylo moc stínu, bylo dost těžké vydržet běhat celých 90minut a na hráčkách to bylo znát. K tomu všemu Slavie nastoupila v nejsilnější sestavě. V druhé polovině zápasu se hráčkám Slávie nepodařilo navýšit více jak o jeden gól a ze zápasu jsme si odnesly pětku. Hra byla bojovnější než před pár dny na Slavii při ligovém utkání. Věřím, že v neděli se ukáže, že i my máme na vítězství a umíme dávat pěkné góly. Baňky byly vyřazeny z poháru a Slávistky tak v semifinále hraném na dvě utkání čeká Slovácko, Plzeň nebo Sparta.
SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava 5:0 (4:0). Sestava Baníku: Pospíšilová – Krzikalová (65. Poštulková), Antalíková (46. Tomisová), Michnová, Blahová, Kaňová – Minolová (75. Michálková), Hlavenková, Šoborová, Schwarzerová (46. Volfová) – Sedlačíková.

| Autor: Pocahontas | Vydáno dne 21. 04. 2011 | 734 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek