Baňky-Baník modro – bílí Baník-Baňky 4:4 (3:2)

Ve čtvrtek 2.6. se v Ludgeřovicích odehrálo exhibiční utkání mezi smíšenými týmy žen a mužů Baníku. Hrálo se na 2 x 25 minut, střídalo se hokejovým způsobem.

V prvním poločase se za modré prosadil 2x Varadi (Adame, kdybys Petru v brance trefil, mohl bys jí ublížit...) a jednou Šoborová. Za bílé nejdříve vyrovnávala na 1:1 Radka Volfová a na 3:2 snížila po rohu Jana Blahová. Za zmínku stojí ještě nádherná hlavička Táni Michnové, kterou Víťa Baránek rovněž výborným zákrokem vyrazil.
V druhém poločase zvýšil na 4:2 Ferenčík. Bílé–bílí dokázaly-i v závěru srovnat na 4:4. Góly daly Sedlačíková a Hlavenková. Víťo, díky :-)
Před odchodem do kabin ještě holky na hřišti zorganizovaly i chlapy a jejich Baník pičo konečně trochu rozhýbalo i fans kolem hřiště.
Po zápase se konala autogramiáda, na kterou se opravdu dostavili mimo jiné i Mičola, Lička a Svěrkoš. Zájem přítomných byl pochopitelný, snad se dostalo na všechny.
Podrobnější popis zápasu není tentokrát podstatný, ale poprosím přítomné nejen o případnou opravu střelkyň a střelců a doplnění sestav, ale i o názor, zda by byli rádi, kdyby se takové akce staly tradicí. Já jsem rozhodně pro.
V naší fotogalerii najdete o něco později samozřejmě i fotky.

| Autor: Vita | Vydáno dne 02. 06. 2011 | 1270 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek