Informace z Vřesiny: Baník U21 - Petrovice

Poslední informace: Konec utkání - vyhráli jsme 4:0

Hlaváč, Velner, Frydrych, Ferenčík, Vaněk, Dostál, Musiol, Vrťo, Dressler, Vašenda, Kaizar (K)

Na lavičce: Andrejko, Stránský, Tchuř, Vána, Boháč, Juřena, Lukáš

Na začátku zápasu hlavičkoval hráč Petrovic neobtěžován vysoko nad branku.
Poté naše šance po nadějném centru, Ferenčík dobře netrefil.
Dva naše rohy po sobě, nic z toho nebylo.
V 8. minutě střelka hostů těsně vedle.
Několik střel hostů, které Hlaváč likviduje.
22. minuta: po dlouhé době jsme ohrozili branku Petrovic - střelu Vrťa golman vyrazil a Musiol dorazil - vedeme 1:0
34. minuta: po rohu šel balón ven z vápna, Velner to napáli asi z 25 metrů po zemi. Střela prošla až k zadní tyči - vedeme 2:0

48. minuta: Vrťo ze 4 metrů nedokázal zvednout balón a trefuje jenom padajícího gólmana.
Dostálův centr zprava sražen asi na 12 m od branky, zde se do něj pořádně opřel Vaněk a vymetl pavučinu u spojnice zadní tyče a břevna - vedeme 3:0
56. minuta: Ferenčík vnikl do šestnactky, jeho střelu vyrazil brankář na roh. Po něm centr na zadní tyč o fous minul šibenici. V bráně skončil pouze na skakujícxí Frydrych.
78. minuta: Frydrych na 3x neodkopl balón, následoval náš faul (Kajzar???) a penalta. Hlaváč směr Hanuskovy střely vystihl, ale na balón si nesáhl. Balón se však od tyče odrazil ven.
82. minuta: Lukáš potáhl balón asi 35 m až na vápno, následná střela jen těsné minula tyč.
84. minuta: Juřena šel sám na gólmana, po zemi k tyči dal na 4:0
88. minuta: rozhodčí mávl nesmyslný ofsajd, jinak šli dva naši sami na branku.

Konec - Baník U21 vyhrál 4:0 a po roce se vrací do MSFL.
Lovano, díky za informace!

| Autor: Vita | Vydáno dne 05. 06. 2011 | 961 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek