Baník začal Kahan výhrou

Úvodní zápas jubilejního 30. dorosteneckého turnaje O zlatý kahan přinesl souboj Baníku se Zlínem s výsledkem 2:0 (1:0). Baník měl utkání plně pod kontrolou snad s výjimkou tří minut kolem 45. minuty (hrálo se 2 x 30). V 18. minutě jsme dali po nádherné technické střele ze hry břevno, ale v minutě jednadvacáté jsme po centru zprava a doklepnutí na zadní tyči po teči šli do vedení.

Hned po přestávce jsme měli další dvě slibné šance, ale dočkali jsme se až v 39. minutě po skvěle zahrané standardce - míč šel po zemi podél zdi na nabíhajícího hráče, následoval přesný centr na zadní a lehké doklepnutí hlavou do sítě. Svou dominanci v zápase potvrdil Baník ještě další tyčí v 55. minutě. Turnaj pokračuje dalšími zápasy v sobotu (ve skupinách) a v neděli (zápasy o umístění).

| Autor: kulajar | Vydáno dne 29. 07. 2011 | 739 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek