On-line přenos: Baňky - Slávia 0:9 (0:6)

Dnes začala sezóna i v 1. fotbalové lize žen. Naše holky hrají se soupeřem z nejtěžších - Slávia Praha. Na úvod nás trápí nejen těžký soupeř, ale také velká marodka. Zraněno je několik hráček, které by jinak asi na hřišti nechyběly...

V tomto článku přineseme on-line přenos na základě komentářů ammyho.

Poslední informace: Utkání skončilo

Sestava FC Baník Ostrava
Pospíšilová - Špacírová, Hlavenková, Kaňová, Hýlová - Schwarzerová, Šoborová, Krzikalová, Sedlačíková - Tomisová, Stanjurová.

Hrajeme celé v bílém, Slávie v kombinaci tmavomodré se světlou - ammy to pořádně nepoznal.

V desáté minutě Špacírová pozdě zareagovala na míč za obranu. Hráčka Slávie potáhla do vápna a nacentrovala pod sebe. Nabíhající soupeřku vykryla Pospíšilová, takže útočnice pustila balon za sebe a tam již nekrytá hráčka dává do prázdné - prohráváme 0 : 1

V 15. minutě jsme chybnou zpětnou přihrávkou poslaly sešívky do brejku, který ještě nevyužily. Pak ale prošel balón středem a Divišová hokejovým blafákem obešla Petru a je to 0 : 2

19. minuta - hraniční situace (možná offside), rozhodčí nepíská. Opět Divišová získala balón na rohu velkého vápna a kžížnou střelou dává na 0 : 3. Petra skákala, co mohla, ale nedoskočila.

22. minuta a je to už 0 : 4. Pas doprava na cca 6 až 7 metrů od branky, Necidová z voleje opět na zadní tyč nedává Pospíšilové šanci.

26. minuta - Gabka Krzikalová srazila prudkou střelu, která by asi skončila v brance.

Ve 31. minutě 2x zachránila Pospíšilová včasným odkopem balónu před velkým vápnem.

Ve 34. minutě špatná malá domů zhruba od střídačky. Zachytila ji Divišová, obešla Pospíšilovou a opět do prázdné branky dává na 0 : 5

39. minuta - Barča Hýlová potáhla balón z kruhu až do vápna, byla vytlačena, tak dala pod sebe asi na 25 až 28 metrů Iris Sedlačíkové. Ta možná centrem, možná střelou trefila "pouze" břevno.

41. minuta - tři rychlé narážečky středem hřiště, Divišová se tak opět dostala až před Peťku a střelou k tyči dává na 0 : 6

Ve 43. minutě zkusila Slávistka přehodit zprava Petru, ale minula. Ve 44. minutě šly dvě Slávistky na Špacírovou, ta soupeřku zakřižovala a navíc byla faulována.

Poločas 0:6

Střídání do 2. poločasu: místo Kateřiny Kaňové nastupuje Veronika Káňová

56. minuta - akce jako přes kopírák. Pas doprava za obranu, centr před branku a Nepokojová jen nastaví nohu a dává do prázdné... 0 : 7

57. minuta - nevyšla nám ofsajdocá past. Slávistka šla zleva sama na Peťku a nabíhaly jí ještě dvě spoluhráčky. Petra ale kličku chytila.

61. minuta - Eliška Stanjurová obešla asi 4 hráčky, ale před vápnem balón ztratila.

62. minuta - dvojí střídání na straně SKS

65. minuta - útočná akce Stanjurová, Schwarzerová, ale chyběly další spoluhráčky v útoku.

70. minuta - místo Nely Šoborové nastupuje Petra Antalíková

71. minuta - nadějný oblouk do vápna, Elišce Stanjurové chyběl jen krok.

73. minuta - střela Gabky Krzikalové snad ze 30 metrů.

75. minuta - další centr za naší obranu, ale Peťka přihrávku na malé vápno kryje.

77. minuta - další střídání na straně SKS

78. minuta - Peťka vyboxovala bolón po rohu, byla navíc faulována.

81. minuta - nedůrazný odkop Krzikalové od branky, míč se dostal na malé vápno a hráčka Slávie sama před Peťkou nezaváhala - 0 : 8

81. minuta - Barču Hýlovou střídá Simona paličková.

82. minuta - Petra Pospíšilová likviduje další samostatný "nájezd", odražený balón zablokovala Špacírová na roh.

83. minuta - po rohu buď hlavička nebo gól přímo z rohu odrazem od tyče - 0 : 9

Konec zápasu

| Autor: Vita | Vydáno dne 28. 08. 2011 | 831 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek