Výjezd fajný, výsledek horší

Spartak Trnava – Baník Ostrava 2:0 (1:0)

Hráno 24. ledna 2012 ve 14:00 hodin na umělé trávě

K dalšímu přípravnému utkání zamířil Baník do Trnavy, aby se tam střetl s klubem, který je naším srdcím velice blízký. O tomto faktu svědčí i skutečnost, že se na přípravák vydalo více než sto lidí z baníkovského tábora, aby viděli nejen zápas, ale potkali se i se svými kamarády.

Trnava: Raška – Habánek, Švec (75. Djiby Ba), Čvirik, Ľ. Hanzel – Kuračka, Karhan – Ciprys (65. Bicák), Vyskočil (40. P. Čarnota), Gašparík (75. Brennan) – Pavelka (65. Gogolák)
Baník: Pietrzkiewicz – Marek (75. Droppa), Adámik, Vomáčka (59. Frydrych), Zawada – Lukeš (69. Greguš), Vašenda (46. Cverna) – Vrťo, Fantiš (46. Dostál), Šenkeřík (77. Limanovský) – Kraut

Ve vyrovnaném utkání se podařilo bohužel skórovat pouze domácím, když naši úvodní branku sudí Fantišovi neuznal pro ofsajd. O chvíli později šli do vedení domácí, když se ve dvanácté minuté trefil Ciprys. V zápase bez větších šancí se pak podobná situace opakovala i na začátku druhého poločasu – Šenkeřík svou nadějnou příležitost zahodil a tak domácí zvýšili na konečných 2:0 v šedesáté druhé minutě, kdy jsme se nedomluvili v obraně a z rychlého brejku poslal Čarnota míč do naší sítě z dobrých dvaceti metrů.

Po remíze v Maďarsku tam Baník nevyhrál ani na Slovensku. Uvidíme, co v sobotu proti Třinci, co v Turecku, ale hlavně co v lize – až tam budou výhry důležité. Věřme, že k nim vše směřuje.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 25. 01. 2012 | 1474 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek