Baník vyhrál v Třinci

Baník dokázal v přípravě po čase opět vyhrát a před odletem do Turecka si spravil náladu vyhrou 3:1 (2:0) v Třinci

První poločase se hrál prakticky na jednu branku a šli jsme do vedení kolem dvacáté minuty brankou Fantiš po míči za obranu. Po čtyřiceti minutách hry zvyšoval Vrťo na 2:0, pak se do nás domácí po přestávce celkem pustili. Pomohl jim sudí, který odpískal esmyslnou penaltu po údajném Lukešově držení po rohu. Luki se hodně rozčiloval, ale pentle se kopala a bylo to 2:1. Po dvaceti minutách a po prostřídání došel Třinci dech, po několika šancích jsem šli do brejku Krautem a Dostálem a Dostál dostal míč před prázdnou branku.

Baník vyhrál 3:1, více doplní po návratu z výjezdu minolta :-)

| Autor: kulajar | Vydáno dne 28. 01. 2012 | 1083 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek