Přehled výsledků týmů některých našich bývalých hráčů od 9.4. do 15.4.2012 s mírným francouzským rozšířením.

Ligue 2, 32. kolo
7. Chateauroux, 13-5-13, 33:42, 44 b.

Chateauroux – Arles 1:2 (0:1), 7162 diváků.
Neves hrál celý zápas, ve 45. min dostal žlutou.
Berri prohrávalo od 10. minuty, vyrovanlo v 84. min a rozhodující gól dostalo v 92. min.
Před časem beznadějně sestupové AS Monaco je už 9.

Včera se také hrálo finále Ligového poháru: Lyon – Marseille 0:1 po prodloužení.
Marseille bylo potřetí za sebou ve finále, loni porazili Montpellier 1:0 a předloni Bordeaux 3:1. Hrálo se na Stade de France.

Brest hrál v St. Etienne, kteří jsou 7. a už prakticky zachráněni (47 bodů), pro Brest to byl důležitý zápas o udržení, měl stejně bodů jako Caen a Ajaccio (16. a 17. místo). Na sestupových pozicích jsou Lorient (32 b), Sochaux (30 bodů) a už skoro beznadějné Bolfovo Auxerre s 27 body na posledním místě.

Německo, Bundesliga, 30. a 31. kolo
11. Mainz, 8-9-12, 43:48, 33 b.

Mainz – FC Köln 4:0 (3:0), 34000 diváků (vyprodáno).
Pospěch už odehrál celý zápas.

Bayern München – Mainz 0:0, 69000 diváků.
Pospěch hrál celý zápas.

Itálie, Serie A, 32. a 33. kolo
5. Udinese Calcio, 14-9-8, 43:29, 51 b.

AS Roma – Udinese 3:1 (1:1)
Řím dal dva vítězné góly v posledních pěti minutách. Vydra nebyl ani na lavičce.

Udinese – Inter Milano stejně jako všechna další utkání Serie A a Serie odloženo. O víkendu totiž na hřišti zemřel Morosini, 25letý fotbalista druholigového Livorna.

Matěj Vydra dal v utkání juniorek Udinese – Hellas Verona 5:1 dva góly.

Turecko, SuperLig, 34. kolo
1. Galatasaray, 22-8-3, 65:24, 74 b.

Manisaspor – Galatasaray 0:4 (0:0)
Baroš nastoupil v 80. minutě za stavu 0:2, v 86. minutě dal gól na 0:4.

V dlouhodobé části skončil Galatasaray na 1. místě. Od 22.4. se hraje čtyřčlenné paly-off o titul.

V týdnu se hrál Pohár, ale Galatasaray už vypadl.