Chievo – Udinese 0:0

Vydra hrál celý zápas za juniorku: Inter Milano – Udinese 1:1 (1:1)

Turecko, SuperLig, play-off, 2. kolo
Galatasaray – Fenerbahce 1:2 (0:1)
Ze zprávy očitého svědka, který sledoval zápas v Turecku, ve městě vzdáleném 400 km od Istanbulu, v letním kině:
V televizi začal přímý přenos už při odjezdu Fenerbahce na zápas s Galatasaray, autobus (koráb) nemohl davy projet, pak po dálnici přes Istanbul jel obklopený auty s vlajkami a pak příjezd na stadion Galatasaray. A do toho záběry z druhé strany, kdy přijeli svým korábem hráči Galatasaray. Spojte si Olomouc po titulu, letiště po Moskvě a piknik v Příbrami, vynásobte to 100, možná 1000 a dostanete takový menší obrázek o tom, co se tam dělo. Policajtů jsem tam moc neviděl, asi kouřili za větrem.
Pak jsme šli do místního letního kina (viděli jsme, jak se tam stahují davy fans v dresech obou týmů, je to kousek do stadionu Karabuku, jak jsme pochopili, tak promítání zařídil Karabukspor), vstupné bylo 5 LT, ale v ceně byl čaj. Nikdo se necpal, netlačil, na každého se dostalo bez ohledu na barvu dresů. První poločas byl vyrovnaný, Galatasaray mělo pár šancí, ale gól dalo Fenerbahce. Druhý poločas byla smršť červenožlutých, tedy Galatasaray. Ujfaluši je vynikající, obranu si diriguje a vybíhá dopředu a centruje, neváhá ani vynadat sudímu, když je faulován útočník Galatasaray. No díky novinářům není asi v repre (nevím), ale to mě nebolí. Fotbal to byl fantastický, lepší než včera FCB-Real. Ovšem to, co dokáží spálit útočníci Galatasaray, to by i Magera proměnil. Nicméně z trestného kopu se Galatasaray podařilo vyrovnat a vrhli se do útoku a v 77. min nastoupil Baroš. Okamžitě šel na hrot a všichni ho podporovali a do okryté obrany dostali na 1:2. Ovšem Bari se snažil, podle mne měli na něj pískat penaltu a v 91. minutě krásně hlavičkoval snad 5 cm vedle tyče. No a pak byl konec, Fenerbahce fans začali slavit. Prostě neuvěřitelné, chcete li poznat turecké náboženství, je potřeba zajít na fotbal. A to bylo jen v kině!!! Doufám že něco uvidím i na živo. No a policajti pochopitelně nikde, asi už bylo pozdě na kouření.

Kypr,, 1. liga, skupina o udržení
11. Aris, 8-7-13, 29:36, 31 b,

Paralimni – Aris 1:0 (1:0)
Podrobnosti se mi nepodařilo zjistit, ale hosté hráli od 9. minuty v deseti, kdy jeden jejich hráč dostal patrně druhou žlutou kartu...

Slovensko,, Corgoňliga, 28. kolo
2. Trnava, 15-7-5, 33:19, 52 b.
4. Senica, 12-10-5, 37:20, 46 b.

Žilina – Trnava 1:0 (1:0), 8131 diváků.
Raška nechytal.

Senica – B. Bystrica 0:0, 1189 diváků.
Pavlík odehrál celý zápas. Bolek se těsně před utkáním zranil a do zápasu nenastoupil.

Seminfinále Slovenského poháru (Slovnaft Cup), 1. zápas
Zlaté Moravce – Senica 1:1 (0:0), 960 diváků.
Bolek i Pavlík odehráli celý zápas.

Ukrajina,, 1. liga, 29. kolo
4. Dněpr Dněpropetrovsk, 13-6-8, 45:33, 45 b.

Dněpr – Obolon 2:2 (0:0), 10709 diváků.
Laštůvka chytal celý zápas. Dněpr hrál už od 14. minuty v deseti. V sestřihu utkání je tento faul od času 01:50 a následující dvě minuty nejsou vůbec příjemné.
Vyrovnávací gól dali hosté v 92. minutě.

| Autor: Vita | Vydáno dne 22. 04. 2012 | 1097 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek