Rozhovory po utkání se Sigmou

Po takovémto utkání není divu, že se šlo (především našim hráčům) k rozhovorům dobře, s úsměvěm na rtu. Jediný z domácích, který byl při cestě z trávníku v mix-zóně zastaven byl exbaníkovec Adam Varadi - ten s výsledkem zápasu pochopitelně spokojený nemohl být.

Co řekl Adam po zápase si můžete poslechnout zde.

Jedním z hrdinů zápasu byl určitě gólman Vojta Šrom, který po čtvrthodině nahradil zraněného Jirku Pavlenku. Na míč si poprvé sáhnul po dvou-třech minutách, když ho tahal ze sítě - ani to s ním ale nezacloumalo a zažil vítěznou ligovou premiéru. Co vše o zápase řekl máte k dospozici zde, druhou část rozhovoru pak zde.

Hráčem utkání byl vyhlášen Filip Kaša. I když měl trošku nohy v úvodní brance Sigmy - jeho výkon v zápase rostl, postaral se o snížení náskoku Sigmy brankou do šatny a ve druhé půli předvedl na stopera vskutku nevídané sólo. Co vše řekl po zápase máte k dispozici zde.

Také druhý z Vojtěchů v naší sestavě výrazně promluvil do osudu zápasu. Neńavně jezdil po lajně, po svačině rychle srovnal na 2:2 a byl také u závěrečného brejku našeho týmu, kdy s De Azevedem zmátli obranu Sigmy tak, až z toho byla vítězná trefa brazilce. Slova Vojty Štepána bezprostředně po zápase zde.

No a posledním mužem při rozhovorech byl kapitán Venca Svěrkoš. Branku sice nevstřelil, ale po zápase zářil jako sluníčko - jeho slova najdete zde.

Sem tam není záznam úplně čistý - naši fanoušci ještě dlouho po zápase stáli u tribuny a zpívali vítězné chorály. Počkali si na kluky a poděkovali jim při nástupu do autobusu za opravdu úžasný výkon, za který si včera tři body z Hané plně zasloužili.

| Autor: ammy | Vydáno dne 06. 05. 2014 | 1208 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek