Druhá příprava Baníku

Dnes hraje Baníček druhé přípravné utkání, hraje se v Moravské Třebové a soupeřem je slovenský Trenčín. Zpravodaje máme na místě, informace ze zápasu najdete průběžně zde.

FCB 1.poločas
Šrom - Baránek, Stronati, Sukup, Zapata, Štěpán, Kukec, Greguš, Lindpere, Čuljak, Svěrkoš (K)

FCB 2.poločas
Pavlenka - Šichor, Matěj, Zawada, Kundrátek, Frydrych (K), Holzer, Celba, Foltýn, Staško

Prvních 15 minut zápasu jsme měli herní převahu, ale vytěžili jsme z toho pouze nepřesnou standardku Štěpána a střelu Greguše, která mířila mimo tři tyče.

Trenčín měl jasnou tutovku po teči na malém vápně, ale míč skončil mimo branku a poté také střela po zemi k tyči, kterou lapil Šrom.

1:0 V 17. minutě jsme Kukecem zahrávali standardku z 30 metrů, bek hlavou odvrátil před vápno a Štěpán se nádherně z voleje trefil k levé tyči.

V následujících 20ti minutách se nic podstatného nestalo.

38. minuta Čuljak zahrál skvělý míč za obranu, Svěrkoš vstřelil gól z první, ale neplatil pro ofsajd.

41 Kukec střílel nádherně ze standardky, ale gólman skvěle vyrazil na zemi u tyče.

60 Baník neprostřídal kompletně, jen asi polovinu hráčů. Soupeř se zlepšil a má více ze hry, gólman Pavlenka chytil 2 góly.

75 hráči Trenčína stále aktivnější, naši zkoušejí brejky, ale ani na jedné straně se nezadařilo. Klobáska z udírny je skvělá :-)

85 Hráči Trenčína obrovský tlak dokázali využít a vyrovnávají hlavou po centru, ale o minutu později nám sudí daroval penaltu za údajné držení při rohu a Frydrych bombou rozhodl - 2:1. Poté byl odpískán konec zápasu.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 27. 06. 2014 | 1432 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek