PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Tipovačka červenec až srpen 2018

Jeden okurkový týden je za námi, druhý před námi, a tak si můžeme zkrátit chvíli pravidelným hodnocením průběhu Tipovačky. Jak jsme avizovali na začátku ročníku, první dvě červencová kola byla přilepena k těm čtyřem srpnovým a měsíc nám z pohledu Tipovačky uzavřelo klání MOL Cupu v Uničově.

Říkali jsme si, že TOP 3 umístění v měsíci budou drobně odměněni, a tak se trojka redyFCB, Magin a SuperBanik mohou mailem obrátit na ammyho (ammy@banicek.com) a domluvit se na předání prezentů.

V MOL Cupu máme odehrán jeden zápas, tak tam zatím není nic moc k hodnocení, byla to poslední možnost jak se dostat do TOP3 v měsíci, kterou za pačesy chytnul SuperBanik a devíti body z tohoto pohárového kola se dostal mezi tři nejlepší v aktuálně hodnoceném měsíci.

Pořadí Nick Body
1redyFCB69
2Magin66
3SuperBanik62


Ve Fortuna lize bylo odehráno 6 zápasů, takže tady už se nějaká zajímavost vypíchnout dá.

Co se vítězství v kole týká, tak letos máme velmi proměnlivé účasti na elitních pozicích. O 18 TOP3 pozic se nám podělilo 17 tipujících. Jen Magin dokázal být mezi třemi nejlepšími více než jednou. Povedlo se mu 2x vyhrát celé kolo, a to hned v prvním a druhém kole. Tituloval jsem ho jako nového fantoma Tipovačky, leč poté už se do TOP3 nepodíval a pořadí na čele se nám začalo zajímavě vyrovnávat.

Jinak evidujeme 54 tipujících, kteří si rozdělili 1 567 bodů. Velmi poctivě bere přísun na své bodové konto dvojice redyFCB a Horajzm, kteří jako jediní dva dokázali obsadit jak 20. tak i 19. místo.

Co se týká stejného umístění v kole, tak šestici z vás (ammy, Magin, brychtic, kupar, pepe64, rmedvicek) se podařilo během šesti kol umístit 2x na stejně bodované pozici, jak už bylo zmíněno výše, Maginovi se to povedlo 2x na té úplně nejlepší pozici.

Do TOP10 se z 60 možností vlezlo 42 tipujících – Shipa, rmedvidek, SuperBanik, Bazal Fawlty a ammy jsou rekordmani se třemi účastmi mezi nejlepší desítkou, následuje osmička se dvěma účastmi v TOP10, ostatní mají po jednom zastoupení.

Aktuální celkové pořadí naleznete zde.

V průběhu října vyvěsíme hodnotící článek za zářijové zápasy, klikněte tady a zašlete nám svůj tip na derby se Spartou, ať máte šanci dostat se mezi tři odměněné fanoušky.

Hodně zdaru!

BP
Hellik

| Autor: Hellik | Vydáno dne 10. 09. 2018 | 521 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek