U-19 prohrála s Lipinou 1:3

Pomalu procitám z (fotbalového) zimního spánku a tak jsem zase jednou vyrazil na mladé. Pokud jsem dobře pochopil, původně mělo hrát s Lipinou béčko, ale vzhledem k tomu, že se oba celky potkají v MSFL hned z kraje jara, byl zápas "puštěn" devatenáctce.

Baník U19: Hrubý - Dedek, Kolek, Remiáš, Michlík - Látal, Obuch, Temel, Nevřela - Levčík, Kedroň, střídali Macej, Guzík a Jelen
Zejména v 1. půli bylo vidět, že jsou hosté (mj. Velner, Konečný, Mooc, střídali Vengřinek, Tamajka, Barkov) zkušenější a využili toho k rychlému dvoubrankovému vedení. My jsme snížili po zisku míče Látalem a hezkém gólu Kedroně, ale hosté dali luxusní gól hlavou do vinklu na 1:3 a stanovili skóre poločasu. Ten druhý už byl vyrovnanější, bylo i více šancí, ale Guzíkův samostatný únik či penalta za faul na Barkova gólem neskončil. Zaslouženou pochvalu sklízí Hrubý, který lapil dva "sólové nájezdy" a minimálně jednu gólovou střelu. Celkově fajn fotbal před obědem.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 12. 02. 2022 | 930 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek